poniedziałek , 26 Lipiec 2021
Home / Motywacja / 30 minut do zgrabnej sylwetki

30 minut do zgrabnej sylwetki

Anza Mam 24 lata, odkąd pamiętam walczyłam ze swoimi zbędnymi kilogramami. Do odchudzania podchodziłam wiele razy z różnym skutkiem. Po kilku miesiącach diety oraz ćwiczeń moja motywacja malała. Zrzucone kilogramy dawały mi motor do działania jednak gdy waga przestawała spadać, tak jak na początku diety odpuszczałam i wracałam do złych nawyków. Dzięki wielu próbom odchudzania się moje podejście do odżywiania bardzo się zmieniło, zwracam uwagę na skład produktów, staram się aby moja dieta była urozmaicona. Odrzuciłam wiele produktów, które miały za dużo tłuszczu lub cukrów- znalazłam ich mniej kaloryczne zamienniki. Znacznie ograniczyłam spożywanie pieczywa oraz mięsa. Czasem nie mogę się powstrzymać przed zjedzeniem czegoś słodkiego – jednak dzielnie z tym walczę. W procesie zrzucania wagi wspiera mnie mój narzeczony, który także chce się zdrowo odżywiać, czytamy wiele książek oraz artykułów dotyczących zdrowego trybu życia, wymieniamy się opiniami na ten temat.

W tym momencie jestem 2 miesiąc na diecie, staram się ćwiczyć trzy razy w tygodniu do tego basen, każdą wolna chwilę chcę spędzić aktywnie nie siedząc w domu przed tv. Uważam na to co jem, w jakich ilościach oraz pilnuję godzin posiłków. Do tej pory zrzuciłam pięć kilogramów, nie jest to jakiś rewelacyjny wynik, jednak ostatnie próby były dość gwałtowne lecz na krótki okres czasu , tym razem chcę aby to dokonywało się przy tym trybie życia jaki prowadzę bez drastycznych zmian. Gdy zobaczyłam wyniki Klubowiczek Manufaktury po masażach u Pani Ewy bardzo chciałam ich spróbować , chwytam się każdej szansy uzyskania lepszej sylwetki. Zdecydowałam się na masaże, nie wiedziałam, że są tak bardzo bolesne, po pierwszym chciałam zrezygnować, myślałam, że nie dam rady wytrzymać po raz kolejny tego bólu. Pierwszy masaż musiałam przerwać po 20 minutach, ale z każdym kolejnym masażem, ból się zmniejszał i było coraz lepiej. Teraz w trakcie tych 30 minut potrafię się nawet zrelaksować ;-)

Teraz jestem po trzynastym masażu, straciłam 11 cm w obwodzie brzucha. Jest to dla mnie motywacją do dalszej pracy nad sobą. Satysfakcjonujące wyniki masażu przysłaniają ból związany z nim. Mam nadzieję, że za kilka tygodni będę mogła się podzielić kolejnymi postępami.

Anżelika Skóra

O Manufaktura Fitnessu

Manufaktura Fitnessu
Manufaktura Fitnessu to wyjątkowe miejsce w którym fitness, zdrowie, relaks i rozwój stają się stylem życia! Oferujemy wam szeroki zakres grupowych zajęć fitness. Nasz grafik układaliśmy z myślą o potrzebach zarówno osób, które chcą poprawić swój wygląd i poprawić sylwetkę, poprawić kondycje ruchową, wzmocnić wybrane partie ciała, ale również tych, które po prostu chcą się odstresować i dobrze bawić.

Zobacz również

Aga Kowcz1

“I love burpees – CrossFit – Przepis na zadowolenie”

Moja droga do crossfitu. Zaczynałam od zajęć fitnessowych o niższej intensywności, aby mieć lepszą kondycję ...

2 Komentowane

  1. Gratuluję zgubionych centymetrów ! 11 to na prawdę sporo, zazdroszczę.
    Ja byłam na 2 masażach i niestety odpuściłam, widząc Pani efekty znów się umówię i to od razu na 10 ! ;)
    Pozdrawiam

  2. Wow ! Jeśli po tych masażach są takie efekty, to ja też ich chcę !! Zgłoszę się do manufaktury niebawem, żeby na wakacje mieć piękne nóżki i brzuch ;)

Dodaj komentarz