poniedziałek , 19 Sierpień 2019
Home / Motywacja / Gosia – 10 dni po porodzie!

Gosia – 10 dni po porodzie!

GosiaJedras1 Ciężarówka uprawiająca sport to dla niektórych kontrowersyjny temat… Jednak, gdy zaszłam w ciążę nie wyobrażałam sobie tak długiej przerwy od ruchu. Jestem aktywna odkąd pamiętam i postanowiłam już dawno, że ciąża nie będzie ku temu przeszkodą. Trafiłam do Manufaktury Fitnessu i mile byłam zaskoczona. Zajęcia pn. „Aktywne 9 miesięcy” pomogły mi utrzymać dobrą kondycję fizyczną i oczywiście utrzymać mnie w fantastycznym nastroju dzięki kochanym endorfinkom <3 A dobry humor w ciąży to podstawa!

Treningi personalne u Moniki Garboś to fenomen… tym bardziej, że bez obaw oddałam swoje ciężarne ciało w zaufane i obeznane w temacie ręce. Nie udało mi się urodzić naturalnie, do którego pilnie byłam przygotowywana przez Monikę; skończyło się casarką.. ale za to 10 dni po porodzie moje ciało wygląda jak na załączonym obrazku. Jestem bardzo zadowolona z efektów, przerosło to moje najśmielsze oczekiwania. A to nie koniec, bo będzie jeszcze lepiej.. już zaczynamy powolutku działać <3 Polecam wszystkim ciężarówkom “Aktywne 9 miesięcy”!

Bądźcie aktywne.. to się opłaca :-)

Małgorzata Jędraś

O Manufaktura Fitnessu

Manufaktura Fitnessu
Manufaktura Fitnessu to wyjątkowe miejsce w którym fitness, zdrowie, relaks i rozwój stają się stylem życia! Oferujemy wam szeroki zakres grupowych zajęć fitness. Nasz grafik układaliśmy z myślą o potrzebach zarówno osób, które chcą poprawić swój wygląd i poprawić sylwetkę, poprawić kondycje ruchową, wzmocnić wybrane partie ciała, ale również tych, które po prostu chcą się odstresować i dobrze bawić.

Zobacz również

Aga Kowcz1

“I love burpees – CrossFit – Przepis na zadowolenie”

Moja droga do crossfitu. Zaczynałam od zajęć fitnessowych o niższej intensywności, aby mieć lepszą kondycję ...

jeden komentarz

  1. Można tak wyglądać po porodzie? WOW :D Gratuluję zapału ! :)

Dodaj komentarz