poniedziałek , 21 Czerwiec 2021
Home / Motywacja / Mama wraca do formy

Mama wraca do formy

Taniec to całe moje życie, gdy dowiedziałam się, że jestem w ciąży przeraziłam się, że nie będę mogła ćwiczyć. Na szczęście ciąża przebiegała książkowo i mogłam pozwolić sobie na prowadzenie zajęć zumby oraz na uczęszczanie dwa razy w tygodniu na zajęcia aktywne dziewięć miesięcy aż do końca ciąży. Myślałam, że tuż po porodzie wrócę do aktywności fizycznej, jednak musiałam zmienić swoje plany ponieważ moja córeczka przyszła na świat przez cesarskie cięcie. Teraz minęło już dziesięć tygodni, powoli wracam do ćwiczeń, mam już za sobą pierwszą zumbę oraz zajęcia sexy mama. Bardzo bałam się, że po prawie 3 miesięcznej przerwie będzie mi ciężko wrócić do formy, ale teraz widzę, że to kwestia nastawienia. Biorę się do pracy, bez marudzenia i szukania wymówek!!!

W Manufakturze Fitnessu jest opiekunka, która podczas moich ćwiczeń zajmuje się moją Basią. W tym czasie mogę spokojnie poćwiczyć. Dzięki temu, że zaczęłam ćwiczyć mogę chwilkę oderwać się od „pieluch” wtedy czuję, że nie jestem tylko mamą, ale także kobietą, która dba o siebie!!!

Karmię piersią dlatego nie mogę sobie pozwolić na wyszukane diety, muszę dietę dostosować swojej córeczki. Oczywiście jak każda świeżo upieczona mama nie mogę sobie pozwolić na regularne posiłki, jem w biegu i wtedy kiedy pozwoli na to Basia. Od przyszłego tygodnia zaczynam treningi personalne, mam nadzieję, że już niedługo zmieszczę się w sukienki z przed ciąży, oraz będę się mogła Wam pochwalić swoimi efektami!!!
Już wkrótce filmiki z moich treningów!!!

O Manufaktura Fitnessu

Manufaktura Fitnessu
Manufaktura Fitnessu to wyjątkowe miejsce w którym fitness, zdrowie, relaks i rozwój stają się stylem życia! Oferujemy wam szeroki zakres grupowych zajęć fitness. Nasz grafik układaliśmy z myślą o potrzebach zarówno osób, które chcą poprawić swój wygląd i poprawić sylwetkę, poprawić kondycje ruchową, wzmocnić wybrane partie ciała, ale również tych, które po prostu chcą się odstresować i dobrze bawić.

Zobacz również

Basia

„Nie ma drogi na skróty”

Na diecie byłam od kiedy pamiętam. Zawsze szukałam szybszej, łatwiejszej drogi w osiągnięciu celów. W ...

Dodaj komentarz