poniedziałek , 21 Czerwiec 2021
Home / Motywacja / Marta – 45kg mniej!

Marta – 45kg mniej!

Marta przyszła do nas kilka miesięcy temu. Była wtedy bardzo skromną i wstydliwą osobą, ponieważ miała duży problem z nadwagą. Trafiła do nas z wagą 139 kilogramów i nadzieją, że będzie mogła swobodnie popracować nad swoim ciałem, zmienić swój wygląd i zyskać pewność siebie. Wtedy też została umówiona na pierwsze spotkanie z trenerem.

Była to niełatwa sprawa, bo przychodząc do klubu dla kobiet, nie spodziewała się pierwszego treningu z mężczyzną. Na szczęście wszyscy trenerzy w naszym klubie są profesjonalistami. Już po pierwszym spotkaniu Marta wraz z siostrą zdecydowały, że będą chodzić na grupowe zajęcia fitness, a także na indywidualne treningi z trenerem Przemkiem. Tak zaczęła się przemiana Marty. Po kilku miesiącach pojawiły się pierwsze efekty.

Dodatkowo we wrześniu Marta wzięła udział w metamorfozie zorganizowanej przez nasz klub. Rozpoczęła bardziej intensywne ćwiczenia wspomagane masażami antycellulitowymi. Przechodzi prawdziwą przemianę wizualną i emocjonalną. Fizycznie jest lżejsza o 45 kilogramów oraz zyskała pewność siebie, wiarę we własne możliwości i satysfakcję ze swoich wyników. Obecnie waży 95,7 kg, a waga do jakiej dąży to 70 kg.

Widać, że czuje się ze sobą lepiej, piękniej i inni też ją tak odbierają. Ważne jest to, że treningi sprawiają jej przyjemność. Przychodzi do klubu z uśmiechem, a wychodzi jeszcze bardziej szczęśliwa.

Jesteśmy z niej bardzo dumni, podziwiamy jej wolę walki i chęci do dalszej pracy !

O Manufaktura Fitnessu

Manufaktura Fitnessu
Manufaktura Fitnessu to wyjątkowe miejsce w którym fitness, zdrowie, relaks i rozwój stają się stylem życia! Oferujemy wam szeroki zakres grupowych zajęć fitness. Nasz grafik układaliśmy z myślą o potrzebach zarówno osób, które chcą poprawić swój wygląd i poprawić sylwetkę, poprawić kondycje ruchową, wzmocnić wybrane partie ciała, ale również tych, które po prostu chcą się odstresować i dobrze bawić.

Zobacz również

Basia

„Nie ma drogi na skróty”

Na diecie byłam od kiedy pamiętam. Zawsze szukałam szybszej, łatwiejszej drogi w osiągnięciu celów. W ...

Dodaj komentarz