wtorek , 27 Październik 2020
Home / Motywacja / Kolejna odsłona historii Anży

Kolejna odsłona historii Anży

Z cyklu METAMORFOZY przedstawiamy Wam kolejną odsłonę historii Anży i jej walki o piękną sylwetkę i zdrowie:
“Kilka miesięcy temu mogliście przeczytać na blogu Manufaktury Fitnessu historię mojej walki ze zbędnymi kilogramami. Od tamtego czasu miałam kilka wzlotów i upadków, ale powoli odnajduję swoją drogę do wymarzonej sylwetki. Obecne korzystam regularnie z treningów personalnych oraz kontynuuję masaże antycellulitowe.
Widzę już zmiany nie tylko na wadze, ubrania które nosiłam kilka miesięcy temu są na mnie luźne, a niektóre nawet za duże o kilka rozmiarów. Największe zmiany widzę w obwodzie swojej talii i wyglądzie brzucha. Zdrową dietę stosuję już jakiś czas, natomiast uzupełnienie treningów i diety masażami, pozwoliło mi przyspieszyć moją metamorfozę.
Od marca straciłam kolejne 10 cm w obwodzie brzucha (od marca 2015 jest to łącznie mniej o 21 cm). Będę pracować dalej nad swoją sylwetką i mam nadzieje, że niedługo będę mogła podzielić się z Wami kolejnymi efektami mojej pracy, tym bardziej, że od dwóch dni wprowadziła do swojego życia nowy plan dietetyczny. Teraz patrząc na zdjęcia mojego brzucha nie wierzę, że mógł być taki duży! Przyjdźcie i wypróbujcie treningi i masaże na własnej skórze!”
Wszystkie osoby chętne podjąć wyzwanie w walce ze zbędnymi kilogramami zapraszamy do naszego klubu- zaopiekujemy się Wami i pomożemy osiągnąć wymarzone cele.

O Manufaktura Fitnessu

Manufaktura Fitnessu
Manufaktura Fitnessu to wyjątkowe miejsce w którym fitness, zdrowie, relaks i rozwój stają się stylem życia! Oferujemy wam szeroki zakres grupowych zajęć fitness. Nasz grafik układaliśmy z myślą o potrzebach zarówno osób, które chcą poprawić swój wygląd i poprawić sylwetkę, poprawić kondycje ruchową, wzmocnić wybrane partie ciała, ale również tych, które po prostu chcą się odstresować i dobrze bawić.

Zobacz również

Basia

„Nie ma drogi na skróty”

Na diecie byłam od kiedy pamiętam. Zawsze szukałam szybszej, łatwiejszej drogi w osiągnięciu celów. W ...

Dodaj komentarz