poniedziałek , 26 Lipiec 2021
Home / Odżywianie / Żywienie dzieci

Żywienie dzieci

Coraz więcej z Was ma świadomość, jak ważne, oprócz aktywności fizycznej jest zdrowe, a przede wszystkim nieprzetworzone jedzenie. Na pewno wiele z Was stara się wdrożyć ten sposób życia swoim pociechom. A jeżeli nie, to może warto zarazić swoją pasją do zdrowego stylu życia cała rodzinę?
Dzisiaj na blogu prezentujemy Wam artykuł Iwony Wierzbickiej – dietetyka klinicznego, zaczerpnięty z jej strony internetowej (www.ajwen.pl). Jest to jedno ze spojrzeń na żywienie dzieci, zwłaszcza tych, które aktywnie uprawiają sport. Oczywiście nie ma jednego sprawdzonego przepisu, który będzie pasował do wszystkich – ale może w tym artykule znajdziecie jakieś wskazówki dla siebie i swoich dzieci.
Zapraszamy do lektury.

Czytaj artykuł Iwony Wierzbickiej w pdf`ie

O Manufaktura Fitnessu

Manufaktura Fitnessu
Manufaktura Fitnessu to wyjątkowe miejsce w którym fitness, zdrowie, relaks i rozwój stają się stylem życia! Oferujemy wam szeroki zakres grupowych zajęć fitness. Nasz grafik układaliśmy z myślą o potrzebach zarówno osób, które chcą poprawić swój wygląd i poprawić sylwetkę, poprawić kondycje ruchową, wzmocnić wybrane partie ciała, ale również tych, które po prostu chcą się odstresować i dobrze bawić.

Zobacz również

chlebek

Chlebek jaglany

Składniki: 100 g kaszy jaglanej 250 ml wody szczypta soli 2-3 łyżeczki, mocnego kakao 1 ...

jeden komentarz

  1. Bardzo fajny artykuł. Jeśli chodzi o dzieci, to baaaardzo dobre uwagi. Każdy rodzic powinien to przeczytać…

Dodaj komentarz