poniedziałek , 26 Lipiec 2021
Home / Motywacja / Magda TRENER ROKU ;)

Magda TRENER ROKU ;)

Moja historia nie jest zapewne odosobniona. Po trzech artroskopiach kolana i poważnym złamaniu kostki nasza Służba Zdrowia :) raczej nie stawia człowieka na nogi. Po każdej operacji wypuszczają do domu i oprócz wizyty kontrolnej ciszaaaaaaaaaaaa.

Starałam się w ramach własnych doświadczeń ze sportem, sama się uruchomić na basenie. Ale przyszedł czas zderzenie z rzeczywistością i okazało się, że codzienne czynności zaczynają sprawiać problem. W wieku 35 lat to już nie jest za dobrze. Dostałam numer do Magdy od koleżanki i bardzo szybko trafiłam do niej na indywidualne treningi.

Magda to trener z ogromną wiedzą, bardzo jasno i spokojnie wyjaśnia każde ćwiczenie. Po pełnej godzinie treningu naprawdę można odhaczyć uczciwie spędzony czas na siłowni.

Madzia! Dziękuję za cierpliwość – zawsze przygotowana uśmiechnięta i z motywacją na kolejne zajęcia, którą skutecznie zaraża. Bardzo poprawiło mi to codzienne funkcjonowanie Z całego serca Polecam :):) Madzia ode mnie masz MEDAL TRENERA ROKU :):):)

AŚKA GAZDA

O Manufaktura Fitnessu

Manufaktura Fitnessu
Manufaktura Fitnessu to wyjątkowe miejsce w którym fitness, zdrowie, relaks i rozwój stają się stylem życia! Oferujemy wam szeroki zakres grupowych zajęć fitness. Nasz grafik układaliśmy z myślą o potrzebach zarówno osób, które chcą poprawić swój wygląd i poprawić sylwetkę, poprawić kondycje ruchową, wzmocnić wybrane partie ciała, ale również tych, które po prostu chcą się odstresować i dobrze bawić.

Zobacz również

Aga Kowcz1

“I love burpees – CrossFit – Przepis na zadowolenie”

Moja droga do crossfitu. Zaczynałam od zajęć fitnessowych o niższej intensywności, aby mieć lepszą kondycję ...

jeden komentarz

  1. Mr Fit Playmaker

    Ruch leczy. Tak trzymać !

Dodaj komentarz