sobota , 6 Czerwiec 2020
Home / Fitness / Poznaj BodyArt z Moniką

Poznaj BodyArt z Moniką

Body Art – trening Roberta Steinbachera to intensywny, holistyczny trening funkcjonalny dla ciała i umysłu. Poprawia siłę, gibkość, wydolność oraz oddech. Oparty na zasadach Yin i Yang oraz 5 elementach Tradycyjnej Medycyny Chińskiej trening Body Art tworzy dynamiczne połączenie pomiędzy ruchem aktywnym i pasywnym oraz między napięciem a rozluźnieniem. Udział w zajęciach Body Art jest całkiem nowym wyzwaniem dla indywidualnych potrzeb oraz ekscytującą i energizującą formą treningu na boso.

Trening bodyArt pomógł mi odkryć nowe umiejętności i predyspozycje mojego ciała. Dzięki połączeniu ćwiczeń dynamicznych i statycznych lepiej je kontroluje, czuję że jest silniejsze, bardziej rozwinięte i smuklejsze. Deep Work to odmiana BodyArt`u w której na podst. prostych i funkcjonalnych ćwiczeniach buduje się intensywny trening o zmiennym tempie, łącząc go z elementami stretchingu i pracą z oddechem.
Jeśli więc chcecie poznać tajniki tego wspaniałego treningu i wspólnie ze mną popracować nad smuklejszą sylwetką – zapraszam już 29 maja o 19.00 ;-))

O Monika Garboś

Monika Garboś
Obecnie moją największą pasją jest macierzyństwo. Wyznaję i praktykuję ideę „Rodzicielstwa Bliskości”. Poprzez prowadzone zajęcia i warsztaty promuję naturalne, świadome macierzyństwo, zdrowy styl życia i odżywiania. Instruktor fitness specjalizująca się w zajęciach dla kobiet w ciąży i mam z niemowlętami. Instruktorka Masażu Shantala, doradca chustonoszenia ClauWi. Przez wiele lat trenowała lekkoatletykę i wciąż ze sportu czerpie najwięcej życiowej energii. Zimą jeździ na snowboardzie, latem uprawia wakeboard, ma za sobą skok na bungee, ze spadochronem, kurs wspinaczki skałkowej i nurkowania.

Zobacz również

bootcamp

Boot Camp dla biegaczy i nie tylko

Dla wszystkich biegaczy, tych bardzie zaawansowanych oraz poczatkujących polecamy nowe zajęcia w naszym klubie – ...

Dodaj komentarz