wtorek , 31 Marzec 2020
Home / Motywacja / Metamorfoza Moniki

Metamorfoza Moniki

Monika Mam na imię Monika. Mam 32 lata. Pracuję w biurze jako Referent ds. administracji biurowej od 7.00 do 15.00. W godzinach popołudniowych prowadzę zajęcia z Zumby Fitness. Instruktorem jestem od dwóch lat.

Siedząca praca biurowa do południa w połączeniu z aktywnością fizyczną po południu w efekcie doprowadziły mnie do nieregularnych posiłków oraz stanu, w którym nie czuję się zbyt komfortowo. Codziennie wstaję o godzinie 5.00, a do domu wracam koło godziny 22.00. Przez cały dzień jestem w ruchu i nie mam czasu, a raczej nie potrafię znaleźć czasu na posiłki. Mam problem z noszeniem jedzenia w pojemnikach i pilnowaniem konkretnych godzin posiłków. Jadam nieregularnie i nie jestem w stanie stwierdzić, czy w odpowiednich ilościach. Wracając wieczorem zmęczona do domu nie chce mi się w ogóle jeść kolacji.

Mam wrażenie, że zwłaszcza w ostatnim czasie nabrałam kilka zbędnych kilogramów. Czuję się źle ze swoim ciałem i wagą zwłaszcza, że jako instruktor jestem obserwowana podczas zajęć, które prowadzę. Nie mogę zrozumieć dlaczego osoba, która ćwiczy kilka razy w tygodniu, tak niekontrolowanie przybiera na wadze. Trzy tygodnie temu postanowiłam wziąć się za siebie i poczuć znów jak smukła i pewna siebie kobieta. Chciałabym również czuć się dobrze podczas moich zajęć. Jak na razie mam motywację i zapał do zmiany (zaczęłam zmieniać sposób odżywienia oraz regularnie ćwiczę na siłowni).

Już teraz jestem lżejsza o 2 kg, co daje mi motywację do dalszej pracy, więc jestem pewna, że musi się udać!!!

Monika Chimkowska

O Manufaktura Fitnessu

Manufaktura Fitnessu
Manufaktura Fitnessu to wyjątkowe miejsce w którym fitness, zdrowie, relaks i rozwój stają się stylem życia! Oferujemy wam szeroki zakres grupowych zajęć fitness. Nasz grafik układaliśmy z myślą o potrzebach zarówno osób, które chcą poprawić swój wygląd i poprawić sylwetkę, poprawić kondycje ruchową, wzmocnić wybrane partie ciała, ale również tych, które po prostu chcą się odstresować i dobrze bawić.

Zobacz również

Aga Kowcz1

“I love burpees – CrossFit – Przepis na zadowolenie”

Moja droga do crossfitu. Zaczynałam od zajęć fitnessowych o niższej intensywności, aby mieć lepszą kondycję ...

Dodaj komentarz