poniedziałek , 26 Lipiec 2021
Home / Motywacja / Ewelina – 15kg mniej!

Ewelina – 15kg mniej!

EwelinaBraszka Mam na imię Ewelina. Mam 28 lat i w tym momencie ważę 74 kg. Moją przygodę z Manufakturą zaczęłam we wrześniu 2014 roku. Za cel główny założyłam sobie zrzucenie kilku zbędnych kilogramów. Decydując się na pierwszy karnet do klubu ważyłam 89 kg i miałam dosyć swojego odbicia w lustrze. Wiedziałam, że muszę coś zrobić ze sobą.

Pierwsze zajęcia były trudne – pot, zmęczenie, szybkie bicie serca, ból, a potem… energia, radość, pozytywne uczucie, że dałam radę. Do dziś biorę udział w zajęciach grupowych od 4 do 6 razy w tygodniu. Najbardziej lubię zajęcia spalające tkankę tłuszczową, wzmacniające i modelujące ciało, budujące kondycję i siłę.

W październiku zaczęłam treningi personalne z Jarosławem Rutkowskim trenerem Manufaktury. Jarek odpowiednio dopasował ćwiczenia do moich potrzeb i ułożył dietę. Musze przyznać, że ten trener potrafi zmotywować do realizacji założonych celów oraz pilnuje, żeby ćwiczenia były prawidłowo wykonywane. Jego treningi są różnorodne i dają widoczne rezultaty. Treningi z Jarkiem nie tylko sprawiły, że tracę kilogramy, ale także dały mi poczucie bezpieczeństwa. Wiem, ze ćwiczę efektywnie, prawidłowo i dodatkowo ciekawie. Przełamuję własne bariery, których kiedyś miałam sporo. Jarek wspiera w działaniu i wierzy we mnie. Cieszy się moimi sukcesami, a takiego wsparcia chyba potrzebowałam.
Umiejętności nabyte podczas treningów personalnych wykorzystuję podczas zajęć grupowych i to też daje mi pewną satysfakcję. Zauważyłam zmianę w całej swojej osobie. Mój wygląd znacznie się poprawił. Zaczęłam częściej chodzić na zakupy i lubię mierzyć ubrania. Dzięki częstym wizytom w Manufakturze zyskałam także wielu nowych przyjaciół. Spotykam się z pozytywnymi ludźmi, z którymi łączy mnie pasja do ćwiczeń. Ten klub po prostu zaraża miłością do ćwiczeń, a ludzie w nim pracujący potrafią sprawić, że chcesz tam wracać.

Teraz ważę 74 kg i jestem dopiero w połowie drogi do uzyskania mojej wymarzonej sylwetki.

Polecam wszystkim kobietom, które chcą w fajnej atmosferze zmienić swoje życie. Profesjonalna kadra i życzliwi ludzie doradzą i pomogą w każdej sprawie.

Dziś nie wyobrażam sobie jak mogłam funkcjonować kiedyś nie ćwicząc.

Ewelina Braszka

O Manufaktura Fitnessu

Manufaktura Fitnessu
Manufaktura Fitnessu to wyjątkowe miejsce w którym fitness, zdrowie, relaks i rozwój stają się stylem życia! Oferujemy wam szeroki zakres grupowych zajęć fitness. Nasz grafik układaliśmy z myślą o potrzebach zarówno osób, które chcą poprawić swój wygląd i poprawić sylwetkę, poprawić kondycje ruchową, wzmocnić wybrane partie ciała, ale również tych, które po prostu chcą się odstresować i dobrze bawić.

Zobacz również

Aga Kowcz1

“I love burpees – CrossFit – Przepis na zadowolenie”

Moja droga do crossfitu. Zaczynałam od zajęć fitnessowych o niższej intensywności, aby mieć lepszą kondycję ...

2 Komentowane

  1. GRATULACJE ;) Efekt twojej pracy jest fantastyczny.

  2. Wow imponujące efekty ! Gratulacje dla Pani Eweliny !
    Manufakturo Wasze metamorfozy mobilizują wiele kobiet do działania ! Ja i moje dwie przyjaciółki jesteśmy tego przykładem ! :)

Dodaj komentarz